Ślicznie *-*
A jak wam się podoba ? ;3
A o to ja na MSP. Możecie zapraszać do znaj ;)
A jak nie umiecie mnie znaleść to możecie wejść na forum ^^
Tam na pewno mnie znajdniecie ;3
Myśle że nie będzie problemów ^^
A teraz jeszcze pare zdjęć NPWM . ;3
To na tyle. Myśle że będziecie wchodzić na tego bloga często xD
Pozdro. ;3
piątek, 17 sierpnia 2012
czwartek, 16 sierpnia 2012
Nic o mnie nie wiesz...
Lubię tak czasami włączyć sobie głośno muzykę i zapomnieć o całym świecie ♥
Najczęściej to NPWM -Nic o mnie nie wiesz.
To jeden z obrazów do teledysku Nic o mnie nie wiesz ^^.
Pozdro.
Najczęściej to NPWM -Nic o mnie nie wiesz.
To jeden z obrazów do teledysku Nic o mnie nie wiesz ^^.
Pozdro.
Najlepszy Przekaz W Mieście
Najlepszy Przekaz W Mieście niestety nie wygrał 3 edycji programu Must Be The Music. Zajął drugie miejsce - w finale przegrał z kapelą LemON. Zobaczcie, kto tworzy zespół NPWM - poznajcie młodych raperów.
Moji idole ♥
Sama szczerość tak samo jak NPWM ^^
Ich piosenki rozwalą i to wnich uwielbiam ♥
Pozdro ^^
Moji idole ♥
Sama szczerość tak samo jak NPWM ^^
Ich piosenki rozwalą i to wnich uwielbiam ♥
Pozdro ^^
Subskrybuj:
Posty (Atom)












