N-I-E-Z-N-A-N-Y
czwartek, 16 sierpnia 2012
Nic o mnie nie wiesz...
Lubię tak czasami włączyć sobie głośno muzykę i zapomnieć o całym świecie ♥
Najczęściej to NPWM -Nic o mnie nie wiesz.
To jeden z obrazów do teledysku Nic o mnie nie wiesz ^^.
Pozdro.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz