Najlepszy Przekaz W Mieście niestety nie wygrał 3 edycji programu Must Be The Music. Zajął drugie miejsce - w finale przegrał z kapelą LemON. Zobaczcie, kto tworzy zespół NPWM - poznajcie młodych raperów.
Moji idole ♥
Sama szczerość tak samo jak NPWM ^^
Ich piosenki rozwalą i to wnich uwielbiam ♥
Pozdro ^^


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz